Webinar for turnéverktøyet i portalen
Publisert 14.01.2020
Jobber du med turnéplanlegging i Den kulturelle skolsekken, men fikk ikke med deg webinaret sist uke? Fortvil ikke, her kan du se det omigjen!
Prosjektgruppa for DKS portalen inviterte 8. januar til webinar for turnéverktøyet i portalen. Da kunne man følge demonatrasjonen live, og stille spørsmål underveis.
– I tiden fremover vil det være fokus på turnéverktøyet, og gjennom flere webinarer ønsker vi å presentere hvordan  dere kan benytte dere av dette. Vi vil gå igjennom ulike eksempler og  det vil være mulig å sende oss spørsmål underveis eller i forkant, forteller prosjektleder for DKS portalen, Daniel Nørbech.
SE WEBINAR. Tema:  Turnéverktøy i portalen – Tildelingsflaten 
Du trenger ikke være logget inn i portalen for å følge webinaret. 
Toppbilde:  
Daniel Nørbech og Anders Tollefsen fra DKS-portalens prosjektgruppe i  Kulturtanken, veileder gjennom demonstrasjon av turnéverktøyet i  portalen 
