Ledelse og stab

Foto: Nina Hansen

Cathrine Haakonsen

Seksjonsleder

cathrineha@viken.no
917 63 119

Johannes Hafnor

Enhetsleder produksjon 

johannesh@viken.no
957 95 573

Lill Carin Jacobsen

Enhetsleder formidling

lillj@viken.no
995  76 447

Marit Ysterud Bergsland

Rådgiver økonomi

maritbe@viken.no
414 61 846

Karin Guldhaug

Konsulent

karing@viken.no
958 44 464

Formidling

Ida Hasund

Turnéansvarlig gr.skole område midt

(Lillestrøm, Gjerdrum, Nes, Ullensaker, Hurdal, Nannestad)

idaha@viken.no
404 92 913

Mats Persson

Turnéansvarlig gr.skole område midt

(Frogn, Nesodden, Nordre Follo, Nittedal, Enebakk, Rælingen, Jevnaker, Lunner)

matsp@viken.no
958 52 322

José Leguina

Turnéansvarlig gr.skole område øst

(Moss, Råde, Indre Østfold, Skiptvedt, Vestby, Våler, Rakkestad)

josel@viken.no
922 40 493

Ole Jacob Evensen

Turnéansvarlig gr.skole område øst

(Fredrikstad, Hvaler, Sarpsborg, Aremark, Halden, Aurskog Høland, Marker)

oleev@viken.no
977 55 480

Thomas André Fritsø

Turnéansvarlig gr.skole område vest

(Drammen, Lier, Kongsberg, Modum, Ringerike, Øvre Eiker, Nes, Hol, Gol, Ål, Hole, Flå, Hemsedal, Nore og Uvdal, Krødsherad, Rollag, Sigdal, Flesberg)

thomasfr@viken.no
975 28 544

Einar Thorbjørnsen

Teknisk ansvarlig

einart@viken.no
907 50 649

Amund Oserud Bentzen

Kommunekontakt/rådgiver

amundb@viken.no
412 67 838

vgs/Kulturdråpen/tilrettelagt

Bertha Cecilie Øvergaard

Ansvarlig vgs

berthao@viken.no

984 95 340

 

Jørgen Greiner

Ansvarlig vgs/Rådgiver kommunikasjon

jorgeng@viken.no
481 81 909

Monica Leander

Ansvarlig Kulturdråpen og vgs 

monicale@viken.no
932 88 877

Kim Stidahl

Ansvarlig tilrettelagt

kims@viken.no
979 72 935

Kommunikasjon

Maria Brevik

Rådgiver kommunikasjon (permisjon)

mariabr@viken.no
996 16 622

Tanja Flaaten Steen

Rådgiver kommunikasjon

tanjas@viken.no

971 33 660

Produsent

Katrine Kirsebom

Produsent scenekunst

katrinep@viken.no
920 21 489

Bjørn H. S. Kristiansen

Produsent kulturarv

bjornk@viken.no
480 30 912

Mette Indrehus

Produsent film og kulturarv

mettei@viken.no
413 24 684

Siri Natvik

Produsent film grunnskole

sirina@viken.no
951 10 667

Truels Rigvår

Produsent film vgs

truelsr@viken.no
926 36 080

Hilde Kjos

Produsent film (permittert til 1. aug.)

hildek@viken.no
992 61 452

Rami Maktabi

Produsent visuell kunst og film

ramim@viken.no
415 55 937

Vibeke Kirkebø Hegg

Produsent visuell kunst

vibekeh@viken.no
920 37 577

Eldrid Johansen

Produsent litteratur grunnskole

eldridj@viken.no
976 72 969

Gunnar Vilberg

Produsent litteratur vgs

gunnarv@viken.no
924 88 670

Stig Elvis Furset

Produsent litteratur

stigfu@viken.no
934 62 692

Ann-Cathrin Tessnes

Produsent musikk

annt@viken.no
924 24 435

Nina C. Dahl

Produsent musikk

ninada@viken.no
975 41 468

Ragnhild Vreim Tveitan

Produsent musikk

ragnhildt@viken.no
944 83 741