Ledelse

Foto: Nina Hansen

Cathrine Haakonsen

Seksjonsleder

cathrineha@viken.no
917 63 119

Johannes Hafnor

Enhetsleder produksjon 

johannesh@viken.no
957 95 573

Lill Carin Jacobsen

Enhetsleder formidling

lillj@viken.no
995  76 447

Turneansvarlige grunnskole og vgs

Ida Hasund

Turnéansvarlig gr.skole område midt

idaha@viken.no
404 92 913

Mats Persson

Turnéansvarlig gr.skole område midt

matsp@viken.no
958 52 322

José Leguina

Turnéansvarlig gr.skole område øst

josel@viken.no
922 40 493

Ole Jacob Evensen

Turnéansvarlig gr.skole område øst og vgs

oleev@viken.no
977 55 480

Thomas André Fritsø

Turnéansvarlig gr.skole område vest

thomasfr@viken.no
975 28 544

Bertha Cecilie Øvergaard

Ansvarlig vgs

berthao@viken.no

984 95 340

 

Jørgen Greiner

Ansvarlig vgs/Rådgiver kommunikasjon

jorgeng@viken.no
481 81 909

Kulturdråpen og Tilrettelagt

Monica Leander

Ansvarlig Kulturdråpen og vgs 

monicale@viken.no
932 88 877

Jon Tombre

Ansvarlig tilrettelagt 

jontom@viken.no
913 89 955

Produsent

Katrine Kirsebom

Produsent scenekunst

katrinep@viken.no
920 21 489

Bjørn H. S. Kristiansen

Produsent kulturarv

bjornk@viken.no
480 30 912

Mette Indrehus

Produsent film og kulturarv

mettei@viken.no
413 24 684

Siri Natvik

Produsent film grunnskole

sirina@viken.no
951 10 667

Truels Rigvår

Produsent film vgs

truelsr@viken.no
926 36 080

Hilde Kjos

Produsent film (permisjon til 1. aug.)

hildek@viken.no
992 61 452

Rami Maktabi

Produsent visuell kunst og film

ramim@viken.no
415 55 937

Vibeke Kirkebø Hegg

Produsent visuell kunst

vibekeh@viken.no
920 37 577

Eldrid Johansen

Produsent litteratur grunnskole

eldridj@viken.no
976 72 969

Gunnar Vilberg

Produsent litteratur vgs

gunnarv@viken.no
924 88 670

Stig Elvis Furset

Produsent litteratur

stigfu@viken.no
934 62 692

Ann-Cathrin Tessnes

Produsent musikk

annt@viken.no
924 24 435

Nina C. Dahl

Produsent musikk

ninada@viken.no
975 41 468

Ragnhild Vreim Tveitan

Produsent musikk

ragnhildt@viken.no
944 83 741

Kommunikasjon og organisasjon

Maria Brevik

Rådgiver kommunikasjon (60 % permisjon)

mariabr@viken.no
996 16 622

Tanja Flaaten Steen

Rådgiver kommunikasjon

tanjas@viken.no

971 33 660

Marit Ysterud Bergsland

Rådgiver økonomi

maritbe@viken.no
414 61 846

Karin Guldhaug

Konsulent

karing@viken.no
958 44 464

Are Tomter Hansen

Teknisk rådgiver

arehan@viken.no
917 59 733

Einar Thorbjørnsen

Teknisk rådgiver

einart@viken.no
907 50 649