Ledelse

Foto: Nina Hansen

Cathrine Haakonsen

Seksjonsleder

cathrineha@viken.no
917 63 119

Mer info kommer snart.

Johannes Hafnor

Enhetsleder produksjon

johannesh@viken.no
957 95 573

Mer info kommer snart.

Lill Carin Jacobsen

Enhetsleder formidling

lillj@viken.no
995  76 447

Mer info kommer snart.

Enhet for produksjon

Siri Natvik

Produsent film grunnskole

sirina@viken.no
951 10 667

Mer info kommer snart.

Ann-Cathrin Tessnes

Produsent musikk

annt@viken.no
924 24 435

Mer info kommer snart.

Bjørn H. S. Kristiansen

Produsent kulturarv

bjornk@viken.no
480 30 912

Mer info kommer snart.

Einar Thorbjørnsen

Produsent musikk

einart@viken.no
907 50 649

Mer info kommer snart.

Eldrid Johansen

Produsent litteratur grunnskole

eldridj@viken.no
976 72 969

Mer info kommer snart.

Gunnar Vilberg

Produsent litteratur vgs.

gunnarv@viken.no
924 88 670

Mer info kommer snart.

Hilde Kjos

Produsent film

hildek@viken.no
992 61 452

Mer info kommer snart.

Katrine Kirsebom

Produsent scenekunst

katrinep@viken.no
920 21 489

Mer info kommer snart.

Mette Indrehus

Produsent film og kulturarv

mettei@viken.no
413 24 684

Mer info kommer snart.

Nina C. Dahl

Produsent musikk

ninada@viken.no
975 41 468

Mer info kommer snart.

Ragnhild Vreim Tveitan

Produsent musikk

ragnhildt@viken.no
944 83 741

Mer info kommer snart.

Rami Maktabi

Produsent visuell kunst og film

ramim@viken.no
415 55 937

Mer info kommer snart.

Stig Elvis Furset

Produsent litteratur

stigfu@viken.no
934 62 692

Mer info kommer snart.

Truels Rigvår

Produsent film vgs.

truelsr@viken.no
926 36 080

Mer info kommer snart.

Vibeke Kirkebø Hegg

Produsent visuell kunst

vibekeh@viken.no
920 37 577

Mer info kommer snart.

Enhet for formidling

Amund Oserud Bentzen

Rådgiver

amundb@viken.no
412 67 838

Mer info kommer snart.

Jørgen Greiner

Ansvarlig for DKS i vgs gamle Buskerud

jorgeng@viken.no
481 81 909

Mer info kommer snart.

Bertha-Cecilie Øvergaard

Ansvarlig for DKS i vgs gamle Akershus

berthao@viken.no
984 95 340

Mer info kommer snart.

Ole Jacob Evensen

Turnéansvarlig grunnskole, ansvarlig for DKS i vgs gamle Østfold

oleev@viken.no
977 55 480

Mer info kommer snart.

José Leguina

Turnéansvarlig grunnskole

josel@viken.no
922 40 493

Mer info kommer snart.

Ida Hasund

Turnéansvarlig grunnskole

idaha@viken.no
404 92 913

Mer info kommer snart.

Karin Guldhaug

Konsulent

karing@viken.no
958 44 464

Mer info kommer snart.

Kim Stidahl

Ansvarlig tilrettelagt

kims@viken.no
979 72 935

Mer info kommer snart.

Maria Brevik

Rådgiver kommunikasjon

mariabr@viken.no
996 16 622

Mer info kommer snart.

Marit Ysterud Bergsland

Rådgiver

maritbe@viken.no
414 61 846

Mer info kommer snart.

Mats Persson

Turnéansvarlig musikk

matsp@viken.no
958 52 322

Mer info kommer snart.

Monica Leander

Ansvarlig Kulturdråpen og turnéansvarlig

monicale@viken.no
932 88 877

Mer info kommer snart.

Tanja Flaaten Steen

Rådgiver kommunikasjon

tanjas@viken.no
971 33 660

Mer info kommer snart.

Thomas André Fritsø

Turnéansvarlig

thomasfr@viken.no
975 28 544

Mer info kommer snart.