Kontakt oss

Vestland fylkeskommune skal formidle kunst- og kulturuttrykk av ypparste kvalitet til alle elevar i grunnskulen og i den vidaregåande skulen.

DKS ligg til seksjon for kulturformidling i avdeling for kultur, idrett og inkludering.
Seksjonssjef er Siri Ingvaldsen, 907 89 828, siri.ingvaldsen@vlfk.no

Kontakt oss

Charlotte Espeland

Tlf: 489 95 606

DKS-koordinator, fagansvar film
grunnskulen

charlotte.espeland@vlfk.no

Øyvind Høstaker

Tlf: 952 22 168

DKS-portal, fagansvar vidaregåande skule

oyvind.sunde.hostaker@vlfk.no

Kari Vik

Tlf: 489 95 264

økonomi, fagansvar litteratur grunnskulen

kari.vik@vlfk.no

Thea Haugbjørg Haugen

Tlf: 457 29 748

fagansvar og turnéansvar scenekunst grunnskulen, turnéansvar film grunnskulen

thea.haugbjorg.haugen@vlfk.no

Guro Strand (permisjon)

Tlf: 489 94 940

fagansvar og turnéansvar scenekunst grunnskulen

guro.strand@vlfk.no​​​​​​​

Guro Høyvik

Tlf: 415 30 608

fagansvar og turnéansvar
visuell kunst og kulturarv

guro.​hoyvik@​vlfk.​no

Øyvind Lyslo

Tlf: 901 13 433

fagansvar musikk vidaregåande skule

oyvind.​lyslo@​vlfk.​no

Solfrid Bygstad

Tlf: 905 62 999

økonomi, turnéansvar litteratur grunnskulen

solfrid.​bygstad@​vlfk.​no

Wenche Gausdal

Tlf: 969 44 507

fagansvar musikk grunnskulen

wenche.gausdal@vlfk.no