Kontakt

Sekretariatet til Den kulturelle skolesekken ble fra 01.01.2016 slått sammen med Rikskonsertene, som nå er ny etat for DKS: Kulturtanken- Den kulturelle skolesekken Norge. Alle henvendelser som tidligere ble rettet til DKS sekretariatet skal nå rettes til Kulturtanken, tlf. 22 02 59 00 eller post@kulturtanken.no eller se Kulturtanken.no for kontaktinfo og ansatte.

Du kan også kontakte DKS lokalt - i fylket eller i kommunen.
Her er oversikten:

AKERSHUS - Kontaktinfo her

AUST-AGDER - Kontaktinfo her

BUSKERUD - Kontaktinfo her

FINNMARK - Kontaktinfo her

HEDMARK - Kontaktinfo her

HORDALAND - Kontaktinfo her

MØRE OG ROMSDAL - Kontaktinfo her

NORDLAND - Kontaktinfo her

NORD-TRØNDELAG - Kontaktinfo her

OPPLAND - Kontaktinfo her

OSLO - Kontaktinfo her

ROGALAND - Kontaktinfo her

SOGN OG FJORDANE - Kontaktinfo her

SØR-TRØNDELAG - Kontaktinfo her

TELEMARK - Kontaktinfo her 

TROMS - Kontaktinfo her

VESTFOLD - Kontaktinfo her

VEST-AGDER - Kontaktinfo her

ØSTFOLD - Kontaktinfo her
 

100% - KOMMUNER

ALTA
Odd Håvard Holtet, tlf 78 45 50 80/99 44 51 72, epost: odd.holtet(at)alta.kommune.no

ASKER
Gro Lystad, tlf 913 91 417 /66 76 81 03, epost: glystad@asker.kommune.no

BERGEN
Elisabeth Vaule (kultur), elisabeth.vaule(at)bergen.kommune.no
Monica Håkansson (skole), tlf 55 56 24 85, monica.hakansson(at)bergen.kommune.no

BODØ
Charlotte Espejord Jakobsen, dks(at)bodo.kommune.no, tlf: 75 55 66 64/ 954 49 556

BÆRUM
Tom Wulff, tom.wulff@baerum.kommune.no, tlf: 67 50 43 10 / 911 15 044
Hans Petter Dillevig, hans.dillevig@baerum.kommune.no, tlf: 67 50 43 11 / 924 22 653

EIDSVOLL
Marit Hoel Robertsen Marit.Hoel.Robertsen (at)eidsvoll.kommune.no

KARMØY
Astrid Havn Tranøy, tlf 52 85 73 68,  epost: aht01(at)karmoy.kommune.no

LØRENSKOG
Kjersti Østnes Eggum, tlf 67 93 40 00, epost: kjeegg(at)lorenskog.kommune.no
Siri Adorsen, tlf 67 93 44 52, epost: sao(at)lorenskog.kommune.no

STAVANGER
Terje Rønnevik, terje.ronnevik(at)stavanger.kommune.no, tlf: 51 50 70 60
Roald Hindal, epost: roald.hindal@stavanger.kommune.no tlf: 482 30 506

TROMSØ
Torbjørn Ingvaldsen, tlf 77 79 05 75 / 920 80 358, dks(at)tromso.kommune.no
Nina Mathisen, tlf: 777 90 575

TRONDHEIM
Jorunn Dugstad, tlf 72 54 57 46 / 92609821, jorunn.dugstad(at)trondheim.kommune.no
Guri Dodig, epost: guri.dodig@trondheim.kommune.no

ÅS
Alexander Krohg Plur, epost: alexander.k.plur@as.kommune.no, tlf: 970 12 628